Merhaba oradaki,
Bu benim ilk blog yazım. Şuan için neden blog açtın diyecek sadece bir kaç arkadaşım var . Yahu o kadar dersin var, gidip bir de oyun yazıyorsun, üstüne blog açmak akıl işi değil dediklerini yüzüme söylemeseler de duyar gibiyim. Ama tabiki bu yazı sadece onlar için değil. Bir de şuan öğrenecekleri bir şey açıklamak istiyorum. Bu yazılım alanında yazacağım bir blog değil, kişisel blog.

Geçen gün internette gezinirken bir blog ile karşılaştım. Yazar o kadar samimi yazıyordu ki istemeden tüm yazılarını okudum nerdeyse. Beşiktaşlı olmasıyla kesinlikle alakası yok 🙂  O an kendi düşüncelerimi yazmamın başkalarının yazısını okuyunca rahatladığımdan daha fazlasını bana vereceğini hissettim. Bu blog hakkında biraz konuşmak istiyorum. Yazarın okuyucuları aşağılama gibi değişik huyları var. Hatta biraz da ahlaksız olduğunu söyleyebilirim. Ama bunlar yazılarının okunabilirliğini hiç etkilemiyor. Çünkü arkadaşımız baya doğal ve eğlenceli. Unutmadan website adresini vereyim bir kaç yazısını okursunuz. ben lacivert

Şimdi sizden özentilik yapıyor hehee falan demenizi bekliyorum. Fakat insan hayatında gerçekten zevk alacağı aktiviteleri yapmalı. Ben bunları yavaş yavaş hayatıma kazandırıyorum. Liseye başlarken babam bilgisayar üzerine eğitim alacağım bir okula gitmemi istemişti. Bende bir meslek lisesinde bilişim teknolojileri bölümünü bitirdim. Bu süre zarfında gerçekten ileride yapacağım mesleğin yine bilgisayar alanında olacağına karar vermiştim. Oyun oynamak, website yapmak, yeni teknolojileri araştırmak hoşuma giderdi. Üniversite tercihimi de yazılım mühendisliğinden yana kullandım. Çünkü bu işi yapmaktan zevk alacağımı biliyordum.

Artık altıncı his mi dersin ne dersin bilmiyorum ama aynı hisleri blog yazmak için de hissediyorum. Bunları yazarken sanırım diğer blog yazımın konusunu buldum 🙂 Onu kaçırmayacaksın değil mi?

1 thought on “Neden mi blog açtım?

  1. En iyi dost, bendeki en iyi yönleri ortaya çıkaran insandır. ‘Henry Ford’. hayırlı olsun . diğer blog yazını sabırsızlıkla bekleiyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.